Odsávání pilin, odsávač pilin

Hlavní stránka | Odsávání v dřevovýrobě | Odsávání pilin, odsávač pilin

Odsávání pilin pro nářezová centra  

Když se společnost Démos trade, a.s., největší dodavatel materiálů pro výrobu nábytku v České republice, rozhodla integrovat pod svá křídla službu – nářezová centra – oslovila nás s poptávkou dodání odsávání pilin na klíč. Ve svých nářezových centrech společnost Démos trade nabízí veškeré služby od řezání na míru přes olepování, tvarové obrábění a frézování. A tady všude je třeba vhodné odsávání pilin, prachu a odsávání plastů od olepovaček.

Odsávač pilin může prodloužit životnost strojů  

Nesprávně zvolené odsávání může výrazně omezit kapacitu připojených strojů. Naopak správně zvolený odsavač pilin a prachu může prodloužit jejich životnost. Do každého provozu je důležité zvolit vhodný centrální odsavač pilin či kombinaci menších jednotek s ohledem na počet a souběh strojů. Důležitým parametrem není jen odsávací kapacita, ale také podtlak.   Tak jako dbá společnost Démos trade o špičkovou úroveň a moderní podobu svých provozoven, se stejnou zodpovědností přistupuje k výběru svých dodavatelů. Jako dodavatele technologie odsávání společnost Démos trade zvolila právě naší firmu. Jako první jsme vybavili nově vzniklé nářezové centrum v Ostravě. Následně jsme realizovali odsávání v provozech v Katowicích, Sokolnici u Brna, slovenské Nitře a Praze.

Odsávač pilin na klíč  

Jednotlivé provozy jsme zařizovali na klíč včetně dodávky a montáže potrubních rozvodů a celá funkčnost dodávka je z pohledu zákazníka zaštítěna servisní smlouvou.

Fotografie z realizací

Kontaktní formulář

Aamik cistič

Děkujeme za vyplnění formuláře a budeme se snažit Vám odpovědět co nejdříve.

Bohdan Cymorek
Obchodně-technický zástupce

+420 775 426 160 bohdan.cymorek@adamikcompany.com

David Glemba
Obchodně-technický zástupce

+420 737 575 952 david.glemba@adamikcompany.com