O Nás

Hlavní stránka | O Nás
Společnost ADAMIK Company je česká firma s dlouholetou tradicí.

Naše historie sahá do roku 1989, kdy se zakladatel společnosti Ing. Karel Adamík začal po vzoru svého otce zabývat truhlářskou činností. Se svým kamarádem vyráběli originální dřevařské výrobky, jako například klekačky či velké šachové figury.

Jako řada dalších truhlářů se i oni při práci potýkali s velkou prašností. A právě zde se zrodil nápad vyrobit odsávací zařízení. Ve své garáži tehdy pan Adamík sestavil první odsávač a otestoval ho v dřevařské dílně svého kamaráda. Odsávač fungoval nad očekávání dobře, a proto se pan Adamík rozhodl vyrábět další kusy a zaměřit se na tuto oblast.

V dnešní době již naše společnost není synonymem pouze pro lokální pytlové odsávání, ale její záběr je mnohem širší.

Komplexní řešení potřeb odsávání – od navržení vhodné jednotky až po montáž, včetně potrubního systému a prvků optimalizace – je naším standardem.

Odsávací zařízení jsou hlavní, ale ne jedinou oblastí, ve které působíme. Na trhu jsme se etablovali také v oblasti membránových lisů a nahřívacích pecí, které mají víceoborový přesah. Mezi našimi zákazníky najdete společnosti z oblasti automotive, letectví, společnosti zabývající se výrobou kolejových vozidel či produktů pro POP a POS.

Fotografie z realizací

Kontaktní formulář

Aamik cistič

Děkujeme za vyplnění formuláře a budeme se snažit Vám odpovědět co nejdříve.

Bohdan Cymorek
Obchodně-technický zástupce

+420 775 426 160 bohdan.cymorek@adamikcompany.com

David Glemba
Obchodně-technický zástupce

+420 737 575 952 david.glemba@adamikcompany.com